-
God sommer!
Vi ønsker alle medlemmer, frivillige, brukere, ansatte og samarbeidspartnere en riktig god sommer! En spesiell takk til alle våre frivillige, som bidrar til å holde hjulene i gang gjennom hele året.
Fullt hus da Stokke Frivilligsentral inviterte til allmøte
Fullt hus på biblioteket da nye Stokke Frivilligsentral arrangerte allmøte onsdag kveld. Ordfører Bjørn Ole Gleditsch og leder av interimstyret, Rigmor Sørensen, innledet før ordet gikk til Frivilligsentralens nye leder, Stine Rofeldt.Innimellom informasjon om arbeidet med Frivilligsentralen så langt, ble det servert noen humoristiske eksempler på hva og hvem som kan knyttes til en frivilligsentral. Det var stort engasjement i salen og det kom opp mange ideer og tips som vi vil ta med seg i det videre arbeidet.Ekstra hyggelig var det også at mange ønsket å registrere seg som frivillige. Takk for godt oppmøte, vi gleder oss til videre samarbeid!
Del på:
-
Sommeraktiviteter for ungdom
I sommer blir det turer og aktiviteter for ungdom i regi av Stokke Fritidsklubb - Banken. I uke 26, 27, 32 og 33 blir det tur hver tirsdag og ungdomsklubb i Banken hver fredag!
-
Sommerferie i Banken
Stokke Fritidsklubb Banken / Stokke Frivilligsentral arrangerer sommeråpen fritidsklubb for 5. - 7. klasse 4 uker i skoleferien. Påmeldingen er åpen!
-
Frivilligsentralens program fram til sommeren
Vi har oppdatert programmet vårt fram mot sommeren. Blant annet utvider vi med en ekstra Sterk og stødig treningsgruppe på torsdager, og vi lager arrangement sammen med Stokke IL på 17. mai.
-
Nytt program - Kaffe og prat
Programmet for Kaffe og prat frem mot sommeren er klart. Her er det mye å glede seg til!