-
Frivilligsentralens program fram til sommeren
Vi har oppdatert programmet vårt fram mot sommeren. Blant annet utvider vi med en ekstra Sterk og stødig treningsgruppe på torsdager, og vi lager arrangement sammen med Stokke IL på 17. mai.
Fullt hus da Stokke Frivilligsentral inviterte til allmøte
Fullt hus på biblioteket da nye Stokke Frivilligsentral arrangerte allmøte onsdag kveld. Ordfører Bjørn Ole Gleditsch og leder av interimstyret, Rigmor Sørensen, innledet før ordet gikk til Frivilligsentralens nye leder, Stine Rofeldt.Innimellom informasjon om arbeidet med Frivilligsentralen så langt, ble det servert noen humoristiske eksempler på hva og hvem som kan knyttes til en frivilligsentral. Det var stort engasjement i salen og det kom opp mange ideer og tips som vi vil ta med seg i det videre arbeidet.Ekstra hyggelig var det også at mange ønsket å registrere seg som frivillige. Takk for godt oppmøte, vi gleder oss til videre samarbeid!
Del på:
-
Nytt program - Kaffe og prat
Programmet for Kaffe og prat frem mot sommeren er klart. Her er det mye å glede seg til!
-
Stokke Talenter 2025
Vi gjentar suksessen fra tidligere år og inviterer til folkefest på Lilletorget. Har du et stort eller lite talent som du ønsker å vise frem? Påmeldingen har åpnet!
-
Program for kaffe og prat
Her er vårens program for Kaffe og Prat på frivilligsentralen. Nytt program kommer etter påske.
-
Vinterferie i Banken
I uke 8 er det vinterferie. Vi arrangerer ferieåpen fritidsklubb for junior mandag til fredag. For ungdommene blir det tur til Skyland og Gaming på biblioteket. Det blir ingen aktiviteter for voksne denne uka.