-
Vårprogrammet er klart
Det nye vårprogrammet er klart. Her kan du se hva som skjer hos Stokke Frivilligsentral fram mot sommeren
Gjenåpningen er i gang
F.o.m. mandag 26. april åpner vi igjen for arrangementer inne på Frivilligsentralen. Endelig kan vi igjen åpne for aktiviteter som Kaffe og prat, Heklekafe og Quiz.Fritidsklubben vil holde åpent som normalt, mens vi praktiserer begrenset antall deltakere og munnbindpåbud for voksne.
Vil gleder oss til å se dere igjen!
Del på:
-
Er du vår nye Avdelingsleder Barn og unge?
Vi søker en engasjert og strukturert avdelingsleder for vår satsing på barn og unge.
-
Vinterferie i Banken
I uke 8 er det vinterferie. Vi prioriterer ferieåpen fritidsklubb for barn og unge denne uka. Det blir ingen aktiviteter for voksne før på søndag. Da arrangerer vi Globalt måltid på Frivilligsentralen.
-
Vinterens program er klart
Her kan du se frivilligsentralens program for vinteren 2026
-
Thordis har gått med bøsse i 50 år!
Siden TV-aksjonen ble gjennomført for aller første gang, i 1974, har Thordis Kværhellen gått med bøsse i Stokke. I dag ble hun, som snart fyller 90 år, hedret med blomster og gode ord hos Stokke Frivilligsentral