-
God sommer!
Vi ønsker alle medlemmer, frivillige, brukere, ansatte og samarbeidspartnere en riktig god sommer! En spesiell takk til alle våre frivillige, som bidrar til å holde hjulene i gang gjennom hele året.
Full fart på Frivilligsentralen
Denne uka startet vi opp igjen med sommeråpen fritidsklubb og fullt hus i "Banken" Mandag 21. august stater skolen, da åpner vi igjen dørene for voksne på dagtid.Vi lover et spennende program for voksne også når vi går tilbake til ordinær drift på Frivilligsentralen f.o.m. mandag 21. august.
Da blir det igjen Datacafe, Kafferast for Søppelplukkerlaget, Quiz med rykende ferske spørsmål og Kaffe og prat med nytt og spennende program hver uke.
Nytt tilbud denne høsten blir Kvinnecafe hver tirsdag kl. 12:30-14:30.
Vi gleder oss!
Del på:
-
Sommeraktiviteter for ungdom
I sommer blir det turer og aktiviteter for ungdom i regi av Stokke Fritidsklubb - Banken. I uke 26, 27, 32 og 33 blir det tur hver tirsdag og ungdomsklubb i Banken hver fredag!
-
Sommerferie i Banken
Stokke Fritidsklubb Banken / Stokke Frivilligsentral arrangerer sommeråpen fritidsklubb for 5. - 7. klasse 4 uker i skoleferien. Påmeldingen er åpen!
-
Frivilligsentralens program fram til sommeren
Vi har oppdatert programmet vårt fram mot sommeren. Blant annet utvider vi med en ekstra Sterk og stødig treningsgruppe på torsdager, og vi lager arrangement sammen med Stokke IL på 17. mai.
-
Nytt program - Kaffe og prat
Programmet for Kaffe og prat frem mot sommeren er klart. Her er det mye å glede seg til!